Články

Nová modelová řada (A3+) knižních skenerů Bookeye 5

Společnost Image Access uvádí na trh zbrusu novou řadu (A3+) knižních skenerů Bookeye 5 V3. Modely z této řady představují nejmenší členy nové generace ergonomicky konstruovaných, ekologicky přívětivých a snadno ovladatelných modelů. Skenery z této řady byly cíleně vyvinuty jako samoobslužné skenovací zařízení pro dokumenty o 50% větší než je formát A3 (390 x 480mm / 15.3 x 18.9 palců).

Bookeye 5 V3 je prostorově nenáročné zařízení, které může být umístěno na jakýkoliv pracovní stůl. Instalace je jednoduchá a časově nenáročná. Jednoduchost, rychlost a kvalita to jsou základní atributy nové modelové řady. Je tak ideálním skenovacím zařízením pro studovny knihoven, badatelen archivů či kanceláří.

V nabídce jsou tři různé modifikace: Basic, Kiosk a Professional

Vstupní model se základní výrobní zárukou
Kiosk Tato verze oproti modelu Basic navíc nabízí Scan2Pad,což je aplikace pro skenování do mobilních zařízení. Součástí je pak i nožní spínač a plná výrobní záruka
professional Oproti výše uvedeným verzím nabízí rozlišení 600 dpi a client interface pro profesionální SW. Součástí je i nožní spínač a plná výrobní záruka

 

 

21 palcový full HD dotyková obrazovka umožňuje operátorovi kontrolovat kvalitu výstupů a provádět modifikace „on the fly“. Live Preview function prostřednictvím integrované kamery umožňuje sledovat umístění dokumentu před skenováním.

 

 

Nabízí se tři varianty jak umístit dotykový monitor. Je možno: monitor přimontovat ke „krku“ skeneru nebo připevnit k boku skener blíže k přední části anebo k boku skeneru blíže k zadní části, kdy je možno nastavit úhel polohy monitoru.

 

Unikátní magnetická knižní kolébka umožňuje uživatelům skenovat (A3+) dokumenty buď v plně horizontální poloze 180° anebo v „V“ módu- v otevřeném úhlu 120° . Obě strany kolébky jsou magneticky spojeny tak, aby se záhyb knihy mohl pro dosažení optimálních výsledků skenování snadno pohybovat ve středu.