Články

Bookeye 5 V1A Professional - špičkový knižní skener formátu (A1+)

Bookeye 5 V1A Professional

Knižní skener Bookeye 5 V1A Professional je ideálním zařízením pro rozsáhlé digitalizační projekty, které zahrnují vázané i volné dokumenty do formátu (A1+, 635 x 914 mm). Se svou skenovací rychlostí 4,1s (A1+,600 dpi) aktuálně představuje nejrychlejší (A1+) knižní skener na světě. Dále se vyznačuje citlivým přístupem ke křehkým dokumentům a nejmenšími fyzickými rozměry v rámci segmentu.

Díky špičkové technologii splňuje skener směrnice FADGI*** a ISO 19264 .

Bookeye 5 V1A Professional představuje funkcionality, které nejsou k dispozici u jiných výrobců knižních skenerů. Je to jediný skener s motorizovanou, výškově nastavitelnou skleněnou deskou, kterou lze otevřít do libovolného úhlu.

Integrovaná kolébka na knihy podporuje plné otevřené knihy v úhlu 180° - se skleněnou deskou nebo bez ní - stejně jako částečně otevřené knihy v úhlu 140° prostřednictvím kolébky ve tvaru „V“, vše v jednom zařízení. Do knižní kolébky je možné umístit vázané dokumenty až do hmotnosti 30 kg. Desky kolébky lze oddělit tak, aby se plně přizpůsobily knihám se hřbety až do šířky 20 cm. Pružná tkanina překlenuje mezeru mezi jednotlivými deskami, což umožňuje poskytnout hřbetům knih optimální podporu.

Bookeye 5 V1A Professional