Velkoformátové skenery CONTEX

S velkoformátovými dánskými skenery CONTEX nasnímáte dokumenty o rozměrech A2 - A0++. Zařízení zvládnou různá média od fotografií, výkresů, map, přes velkoformátové plakáty až po křehké originály uměleckých děl.

Více

Multifunkční řešení Contex

Multifunkční řešení CONTEX představují symbiózu dvou velkoformátových zařízení: skeneru a tiskárny. Skener CONTEX můžete propojit s velkoformátovou tiskárnou (HP, Canon, Epson, Xerox, atd.) a vytvořit tak velkoformátové, barevné, kopírovací zařízení.

Více

Knižní skenery SMA

Německý výrobce knižních skenerů SMA Electronic Document GmbH čerpá z téměř 60 let zkušeností, během kterých si vydobyl pozici jednoho z nejsilnějších hráčů na trhu.

Více

Stolní velkoformátové skenery SMA

Velkoformátové stolní skenery SMA jsou ideálním nástrojem pro digitalizaci map, výkresů, plakátů, fotografií či transparentních dokumentů.

Více

Robotické knižní skenery SMA

Jedinečným řešením z nabídky výrobce SMA jsou robotické knižní skenery. Potřebujete-li plně automatizovaně naskenovat vázanou knihu, s ROBO SCAN tak zvládnete bez problémů svazky obřích rozměrů A1 a tloušťkou až 50 cm.

Více

Planetární knižní skenery Image Access

Produktová řada planetárních knižních skenerů Bookeye od německé společnosti Image Access je synonymem spolehlivé, rychlé a citlivé digitalizace vázané i volné dokumentace formátů (A3+) – (A1+).

Více

Bezkontaktní skener na grafická díla CONTEX HD Apeiron 42

Dánský výrobce CONTEX rozšiřuje své nabídkové portfolio o bezkontaktní skener na grafická díla HD Apeiron 42.

Více

Multifunkční stolní skenery Image Access

Výrobce Image Access rozšiřuje portfolio o stolní multifunkční skener WideTEK 12 SPECTRUM. Tento model je jediným skenerem na světě, který kombinuje UV, IR a standardní LED osvětlení. Dále disponuje prosvětlovací víkem a schopností zachytit 3D efekt.

Více