Planetární knižní skenery Image Access

Produktová řada planetárních knižních skenerů Bookeye od německé společnosti Image Access je synonymem spolehlivé, rychlé a citlivé digitalizace vázané i volné dokumentace formátů (A3+) – (A1+).

Skenery Bookeye pracují na technologické platformě Scan2Net, tj. v současnosti nejrychlejším a nejotevřenějším spojením k PC- TCP/IP přes Ethernet. Scan2Net je kompatibilní s běžnými operačními systémy jako jsou Windows, Linux, Mac, Unix a všemi webovými vyhledávači jako Internet Explorer, Safari, Chrome či Firefox. Ve všech skenerech integrovaný 64bit operační systém Linux umožňuje rychlejší interní zpracování dat a optimalizuje tak skenovací proces.

Planetární knižní skenery Bookeye se vyznačují vysokou produktivitou, kvalitou, optickým rozlišením až 600 dpi ve formátu A1+ a jednoduchosti v obsluze tak, že se mohou bez problému stát samoobslužným zařízením.

Až na jeden model, se skenery této řady vyznačují integrovanou knižní kolébkou ve tvaru „V“. Ta zajišťuje maximálně citlivý přístup ke hřbetu vázaného dokumentu a zároveň umožňuje nasnímat dokument ve vodorovné poloze anebo v úhlu 1400.

Přehledný, barevný dotykový panel, iniciační tlačítka na skeneru, velká náhledová obrazovka, to vše jsou atributy, které dokreslují technologickou vyspělost knižních skenerů řady Bookeye.

Všechny knižní skenery Bookeye splňují standardy CE, UL, cUL, WEEE, RoHS a Energy Star.