Zpět na výpis

VERSASCAN 3650 (A0+)

A0 model VERSASCAN 3650 disponuje skenovací plochou 1270 x 915 mm. Tento model je ideálním nástrojem pro skenování historických a křehkých volných dokumentů jako jsou výkresy, mapy, noviny, fotografie, jednoduše všechny originály, které nevyžadují použití knižní kolébky. Díky implementované 3D technologii je možno nasnímat i jakékoliv 3D objekty jako např. pečetě, mince apod. a zachytit tak věrně strukturu povrchu.

  • skenovací plocha 1270 x 915 mm

  • snimání 3D objektů

Díky své unikátní konstrukci je skener možno kdykoliv složit do vertikální polohy a významně tak ušetřit místo na pracovišti.

LED osvětlení bez ultrafialového a infračerveného záření zaručí neškodné a rovnoměrné osvětlení. Jelikož je zdroj osvětlení umístěný uvnitř skenovací hlavy, je skener možno provozovat prakticky kdekoliv. Sluneční svit či stropní osvětlení nemají žádný vliv na skenovací proces.

Velkoformátový stolní skener umožňuje snímání dokumentů bez omezení tloušťky. A0 dokument je v barevném módu při 600 dpi naskenován za 24 s. Skener dosahuje maximálního optického rozlišení 1200 x 600 dpi.Díky své vynikající geometrické přesnosti je doporučeným digitalizačním  nástrojem pro odborníky z oblasti kartografie a GIS.

Poptat

Klíčové vlastnosti

Ke stažení

Stolní skenery