Zpět na výpis

VERSASCAN 2550 (A1+)

A1 segment stolních skenerů SMA je zastoupený modelem VERSASCAN 2550 (skenovací plocha 1270 x 635 mm).Tento velkoformátový kener je ideálním nástrojem pro skenování historických a křehkých volných dokumentů jako jsou výkresy, mapy, noviny, fotografie, jednoduše všechny originály, které nevyžadují použití knižní kolébky . Díky implementované 3D technologii je možno nasnímat i jakékoliv 3D objekty jako např. pečetě, mince apod. a zachytit tak věrně strukturu povrchu.

  • skenovací plocha 1270 x 635 mm

  • snímání dokumentů bez omezení tloušťky

Díky své unikátní konstrukci je stolní skener SMA možno kdykoliv složit do vertikální polohy a významně tak ušetřit místo na pracovišti. VERSASCAN 2550 je ergonomické zařízení s regulovatelnou pracovní výškou.

LED osvětlení bez ultrafialového a infračerveného záření zaručí neškodné a rovnoměrné osvětlení. Jelikož je zdroj osvětlení umístěný uvnitř skenovací hlavy, je skener možno provozovat prakticky kdekoliv. Sluneční svit či stropní osvětlení nemají žádný vliv na skenovací proces.

Skener umožňuje snímání dokumentů bez omezení tloušťky. A1 dokument je v barevném módu naskenován za 24 s( 600 dpi). VERSASCAN 2550 dosahuje maximálního optického rozlišení 1200 x 600 dpi. Díky své vynikající geometrické přesnosti je doporučeným digitalizačním nástrojem pro odborníky z oblasti kartografie a GIS.

Poptat

Klíčové vlastnosti

Ke stažení

Stolní skenery