Zpět na výpis

SCAN MASTER 2 (A2+)

Knižní skenery SMA pro A2 segment zastoupují modely SCAN MASTER 2 a SCAN MASTER 2MNEW (skenovací plocha 635 x 470 mm). Tyto modely jsou  univerzálním nástrojem pro skenování historických knih, novin, map, výkresů a další dokumentace do rozměru A2.

LED osvětlení bez ultrafialového a infračerveného záření zaručí neškodné a rovnoměrné osvětlení. Jelikož je zdroj osvětlení umístěný uvnitř skenovací hlavy, je skener možno provozovat prakticky kdekoliv. Sluneční svit či stropní osvětlení nemají žádný vliv na skenovací proces.

  • skenování historických knih, novin, map, výkresů a další dokumentace do rozměru A2

  • LED osvětlení bez ultrafialového a infračerveného záření

  • optické rozlišení 1200 x 600 dpi

Skener SCAN MASTER 2 je vybaven  přesnou  motorickou  knižní kolébkou (knihy do tloušťky 35 cm), zatímco model SCAN MASTER 2M disponuje manuální kolébkou (knihy do tloušťky 20 cm). A2 dokument je v barevném módu naskenován za 6 s( 600 dpi). Oba modely dosahují optického rozlišení 1200 x 600 dpi.

Skener je možno dovybavit bohatým příslušenstvím jako je speciální držák knih pro poškozené vazby v úhlu 120či vakuový stůl pro dokumenty v roličkách.

SCAN MASTER 2 je možno rozšířit o robotický modul. Automatickým otáčením stránek bez zásahu lidské ruky je dosaženo významného nárůstu produktivity.

Poptat

Klíčové vlastnosti

Kategorie

Ke stažení

Knižní skenery