Zpět na výpis

SCAN MASTER 1 (A1+)

A1 segment je zastoupený modelem SCAN MASTER 1 (skenovací plocha 915 x 635 mm). Tento velkoformátový skener je univerzálním nástrojem pro skenování historických knih, novin, map, výkresů a další dokumentace do rozměru A1.

LED osvětlení bez ultrafialového a infračerveného záření zaručí neškodné a rovnoměrné osvětlení. Jelikož je zdroj osvětlení umístěný uvnitř skenovací hlavy, je skener možno provozovat prakticky kdekoliv. Sluneční svit či stropní osvětlení nemají žádný vliv na skenovací proces.

  • skenovací plocha 915 x 635 mm

  • LED osvětlení bez ultrafialového a infračerveného záření

  • optické rozlišení 1200 x 600 dpi

Skener SMA je vybaven přesnou motorickou knižní kolébkou, která umožňuje snímání dokumentů do tloušťky až 35 cm. A1 dokument je v barevném módu naskenován za 12 s (600 dpi). SCAN MASTER 1 dosahuje optického rozlišení 1200 x 600 dpi.

Skener je možno dovybavit bohatým příslušenstvím jako je knižní kolébka pro dokumenty do tloušťky 50 cm, speciální držák knih pro poškozené vazby v úhlu 120či vakuový stůl pro dokumenty v roličkách.

SCAN MASTER 1 je možno rozšířit o robotický modul. Automatickým otáčením stránek bez zásahu lidské ruky je dosaženo významného nárůstu produktivity.ROBO SCAN 1 představuje jediný robotický skener na světě umožňující snímat dokumenty do formátu A1.

Poptat

Klíčové vlastnosti

Kategorie

Ke stažení

Knižní skenery